WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówMAGIX Fastcut
MAGIX Fastcut ikona

MAGIX Fastcut3.0.2.104

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MAGIX Fastcut to program do szybkiego, w sporej części automatycznego montażu filmów. Wystarczy wybrać materiały i szablon, by program automatycznie dobrał najlepsze ujęcia, efekty specjalne i przejścia.

Filmy do projektu można zaimportować na różne sposoby, także korzystając z nich w ich oryginalnych lokalizacjach i kopiując je z zewnętrznych nośników. Szablony pozwalając automatycznie połączyć filmy z muzyką w klipy o długości od 15 do 180 sekund. Dalszą edycję można przeprowadzić ręcznie, można też stworzyć swój film od podstaw, ustalając kolejność ujęć, dodając przejścia i napisy.

W edytorze filmów znalazły się między innymi narzędzia do korekty kolorów, estetyczne efekty stylizujące, stabilizacja obrazu proDAD Mercalli V2, korekta zniekształceń oraz narzędzia do manipulacji tempem odtwarzania. Własne pomysły można zapisać jako szablony do ponownego wykorzystania. Przy obróbce dźwięku można skorzystać z usuwania szumów tła i dźwięków zakłócających.

Filmy można eksportować w wielu formatach, także w rozdzielczości 4K. Licencja pozwala korzystać z niego na 3 komputerach i kierowana jest głównie do rodzin.

Program można testować przez 7 dni bez rejestracji, a po darmowej rejestracji przez 30 dni. W wersji testowej nie są dostępne wbudowane szablony.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań750
Data aktualizacji11 gru 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
MAGIX Fastcut ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)