WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiMagix Music Maker
Magix Music Maker ikona

Magix Music Maker28.0.1.19

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MAGIX Music Maker to program umożliwiający komponowanie, nagrywanie, miksowanie i edycję muzyki, a także nagrywanie ich na płyty. Program przeznaczony jest dla hobbystów.

MAGIX Music Maker pozwala przygotować podkład rytmiczny za pomocą pętli perkusyjnych, przygotowanych dla różnych gatunków muzycznych, od klasycznych po dubstep. Wirtualne instrumenty perkusyjne pozwalają tworzyć także własne rytmy od podstaw.

Program pozwala także wstępnie wyprodukować ścieżki instrumentów i wokalu, co pozwala przygotować koncepcję utworu przed nagraniem. Do dyspozycji użytkownika jest 6 wirtualnych instrumentów, tysiące dźwięków i pętli oraz podstawowe efekty dźwiękowe. Miksowanie przygotowanych ścieżek jest szybkie i intuicyjne, a przy pracy ze ścieżkami można korzystać z wygodnego podglądu.

Do dyspozycji użytkownika oddano 99 ścieżek w projekcie, możliwość tworzenia chórków 4-głosowych na podstawie ścieżki wokalu, zmianę tempa i wiele innych. Program obsługuje także wtyczki VST2 i VST3, jeśli zostaną podłączone przez odpowiedni interfejs.

Wersja próbna programu działa przez 7 dni. Okres próbny można przedłużyć do 30 dni darmową rejestracją.

Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.88 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań221 917
Data aktualizacji16 paź 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Magix Music Maker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (100)