MAGIX Music Maker Live ikona

MAGIX Music Maker Live24.0.1.34

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Magix Music Maker Live to program do tworzenia muzyki z możliwością zmiany bitu i melodii w czasie rzeczywistym jednym kliknięciem. Program idealnie nadaje się do takich gatunków, jak EDM, Dubstep, Hip-Hop czy gatunki taneczne.

Utwory w tym programie budowane są z modułów. Można zastosować wstępnie wyprodukowane melodie i połączyć z basowym podkładem lub nagrywać własne sesje wokalne i instrumentalne. Można także tworzyć na żywo i improwizować z trybem Live-Pad, wyposażonymi w 30 zestawów sampli.

W programie znajduje się 9 programowych instrumentów, kolekcję efektów dźwiękowych oraz narzędzie do dostrajania ścieżki wokalnej. Nie zabrakło klasycznych syntezatorów, jak DN-1 czy Revolta 2. Można także korzystać z Orange Vocoder ME w postaci cyfrowej.

Profesjonalny mastering jest możliwy między innymi dzięki 6-pasmowemu korektorowi, który pozwala szczegółowo dopasować każdy zakres częstotliwości.

Program mozna testować przez tydzień, a po darmowej rejestracji przez 30 dni.

Udostępnij
MAGIX Music Maker Live 24.0.1.34wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań4 895
Data aktualizacji27 wrz 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MAGIX Music Maker Live ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)