WindowsArchiwumProgramy archiwalneMAGIX Music Studio
MAGIX Music Studio ikona

MAGIX Music Studio2 20.0.0.11

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MAGIX Music Studio 2 to rozbudowane narzędzie dla nowicjuszy i profesjonalistów, służące do tworzenia muzyki. Zostało wyposażone w szereg niezwykle przydatnych opcji, które z pewnością docenią producenci w trakcie codziennego użytkowania.

Program korzysta z technologii ProAudio i umożliwia przeprowadzanie standardowych operacji, takich jak nagrywanie (w jakości studyjnej - 16 bit/48 kHz), obróbka, miksowanie (64 kanały na stole mikserskim plus dwie wtyczki efektów na ścieżkę), a nawet pozwala na tworzenie kompozycji MIDI. Warto dodać, że MAGIX Music Studio 2 bazuje na popularnej linii produktów Samplitude, doskonale znanej w środowisku producentów muzycznych.

MAGIX Music Studio 2 został wyposażony w narzędzie BeatBox 2 do tworzenia odgłosów bębnów, syntezator Revolta 2 gwarantujący wysoką jakość dźwięku, funkcję Vocal Tune za pomocą której odpowiednio dopasujemy tonację, obsługę VST dla dodatkowych instrumentów i efektów oraz auto mastering zapewniający idealny dźwięk. Warto wspomnieć, że możliwe jest także zaimportowanie gotowych projektów z MAGIX Music Maker 2014.

Użytkownicy z pewnością docenią również obecność pakietu do masteringu Masterin Suite 4, wirtualnego wzmacniacza gitarowego i basów Vandal SE, profesjonalnego narzędzia Vintage Effects Suite oraz essentialFX, czyli pięciu studyjnych efektów. Nagrywając utwory z pianinem w roli głównej będzie można cieszyć się realistycznym brzmieniem – to zasługa kolejnej opcji, Century Keys. Na uwagę zasługuje także bezproblemowe podłączenie keyboardów MIDI i kontrolerów sprzętu (razem z MIDI Learn).

MAGIX Music Studio 2 oferuje funkcję eksportowania swoich utworów do popularnych serwisów społecznościowych, takich jak YouTube, Facebook i SoundCloud.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.
  • Pobieranie programu odbywa się przy użyciu specjalnego menedżera udostępnionego przez producenta.
  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 654
Data aktualizacji22 sie 2014
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
MAGIX Music Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)