WindowsFirmaProgramy kadrowo-płacoweMAGNETIC - Kadry i Płace

MAGNETIC - Kadry i Płace38.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MAGNETIC - Kadry i Płace to zaawansowany program płacowo-kadrowy. Jest w znacznym stopniu konfigurowalny poprzez zestawy parametrów: indywidualne, grupy płacowej, firmy, globalne, listy płac, rejestru, angaży, miejsc zatrudnienia, miejsc kosztów. Aplikacja obsługuje większość zagadnień kadrowo-płacowych i zaprojektowana została w taki sposób, aby radzić sobie w najbardziej skomplikowanych przypadkach, jakie zdarzają się w polskich firmach.

Baza danych pracuje w oparciu o darmowy serwer Firebird SQL. Algorytmy płacowo-kadrowe zostały zawarte w bazie danych w postaci procedur składowanych oraz wyzwalaczy (triggers), które odpowiadają również za logikę płacowo-kadrową. Zapewnia to maksymalną wydajność, bezpieczeństwo oraz merytoryczną poprawność. Funkcjonalność aplikacji jest podzielona na 4 sekcje: Kadry, Płace, DRA, Raporty. Dane w bazie nie są nadpisywane, lecz dopisywane. Widać zatem historię ich zmian. Przykładowo pracownik może mieć wiele okresów zatrudnienia w firmie, wiele zmian wymiaru etatu, czy innych parametrów.

MAGNETIC - Kadry i Płace pozwala obsługiwać wiele firm. W programie można tworzyć wiele list płac w miesiącu dla jednego pracownika. Składki ZUS i zdrowotne są wówczas poprawnie wyrównywane co do grosza na każdej liście, tak aby miesiąc po eksporcie do w programu Płatnik był w nim bezbłędnie przetwarzany. Jedną z unikalnych funkcji jest możliwość jednoczesnego podwójnego zatrudnienia pracownika. Program posiada również wbudowany moduł "PKZP" do obsługi dwóch kas pożyczkowych w firmie.

Na uwagę zasługuje też moduł Uprawnienia użytkowników, który pozwala nadawać lub blokować uprawnienia do wszystkich funkcji programu (jest ich obecnie ponad 900). Dostęp do uprawnień jest z poziomu menu systemowego, które otwiera się po kliknięciu na ikonkę programu (w lewym-górnym rogu okna głównego).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.414 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 560
Data aktualizacji12 sty 2019
Rozmiar pliku53.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)