iOSKomunikacja/społecznośćKlienty e-mailMailTime - Email Messenger for Gmail, Hotmail, Yahoo and IMAP Mail

MailTime - Email Messenger for Gmail, Hotmail, Yahoo and IMAP Mail4.2.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MailTime - Email Messenger to klient poczty e-mail, który wyświetla wiadomości w sposób znany z komunikatorów i aplikacji do SMS-ów, czyli w formie dymków dialogowych. W ten sposób chce chronić użytkowników przed nadmiarem informacji.

W aplikacji możemy zintegrować konto pocztowe z następujących serwisów: Gmail, iCloud, Yahoo, Outlook, AOL, Office 365, Mail.ru, Hotmail, QQ,163, 126, Tencent Enterprise, Sina Mail oraz Google Apps. Ponadto, program pozwala wygodnie dodawać załączniki z dysków chmurowych, m.in. OneDrive, Box, Google Drive oraz Dropbox.

Po skonfigurowaniu konta, aplikacja pobierze listę wiadomości i będziemy mogli je wyświetlić na dwa sposoby: w zakładce Chat, gdzie będą dostępne tylko najważniejsze konwersacje oraz Wszystkie, gdzie pojawią się również newslettery, e-maile reklamowe i inne tego typu. Jednocześnie aplikacja uczy się nawyków użytkownika i z czasem lepiej rozumie, które e-maile są dla nas ważniejsze.

Po wybraniu danego wątku, wiadomości w nim wyświetlą się w formie bąbli dialogowych, a nie - jak w innych tego typu programach - jako kolejne części danego wątku. Każdy bąbel jest możliwie okrojony z treści, widać w nim tylko słowa nadawcy oraz odbiorcy, a chcąc poznać np. dodatkową treść ze starszych e-maili w tym wątku, należy kliknąć wybrane pole z tekstem wiadomości. Ponadto, aplikacja stara się pilnować, aby wiadomości pisane przez użytkownika miały nie więcej niż 140 znaków. Oczywiście mogą być dłuższe, ale korzystając z tego programu należy mieć na uwadze, że stara się on pomagać w upraszczaniu komunikacji.

Maile możemy wysyłać zarówno do jednej osoby, jak też do zdefiniowanej wcześniej grupy. Aplikacja wysyła powiadomienia w trybie push, działa płynnie i ma łatwy do opanowania interfejs.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMailTime
Liczba pobrań106
Data aktualizacji15 lip 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)