AndroidGryStrategiczneMajesty: Fantasy Kingdom Sim
Majesty: Fantasy Kingdom Sim ikona

Majesty: Fantasy Kingdom Sim1.13.63

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mobilna wersja jednej z najciekawszy strategii wydanych na PC. Dzięki swoim założeniom model rozgrywki bardzo dobrze sprawdza się na urządzeniach mobilnych, co zaowocowało miodną strategią.

Co wyróżnia Majesty na tle innych tytułów? Sposób zarządzania naszymi wojskami. Docelowo możemy je jedynie produkować, jednak już to gdzie pójdą i z kim będą walczyć zależy od nas samych. My tylko jesteśmy zarządzą królestwa, który je rozwija, stawia nowe budowle, zbiera podatki i... wyznacza nagrody. To właśnie takimi nagrodami możemy zmotywować bohaterów do walki i eksploracji. Zebrane przez nich pieniądze i tak z czasem wrócą do nas wydane u kowala, w sklepie czy też jako podatek.

Element ekonomii choć może wydawać się rozbudowany ogranicza się do tworzenia miejsc, w których bohaterowie wydadzą swoje fundusze, przy okazji stając się silniejsi (eliksiry, lepsze zbroje). Dodatkowo za pieniądze możemy zakupić fortyfikacje obronne oraz rzucać czary. Niektóre zdolności i budowle wymagają postawienia konkretnego budynku, inne wykluczają się gdy skorzystamy z usług konkurencji.

Ponieważ sterowanie ogranicza się w dużej mierze do stawiania nowych budowli i wyznaczania nagród, nie męczy na ekranie dotykowym. Odziały poruszają się same, my jedynie co jakiś czas korzystamy z czarów. Gra oferuje dwa tryby rozgrywki oraz sporo misji. Pierwszy z nich to kampania, wprowadzająca nas powoli w założenia i specyfikę gry. Drugi to skirmish, w którym na kilku planszach sami tworzymy warunki zwycięstwa.

Muzyka nawiązuje do tej którą znamy z komputerów PC, za to grafika przeszła małą metamorfozę. Jest bardziej kolorowa i zawiera większą dawkę humoru. Większość elementów znanych z edycji PC znajdziemy także w wersji mobilnej, część uległa uproszczeniu.

Majesty to doskonała propozycja dla każdego miłośnika strategii. Co ważne, gra nie zawiera mikropłatności, płacąc raz otrzymujemy pełnoprawny produkt, który starczy na dziesiątki godzin dobrej zabawy.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHeroCraft Ltd
Liczba pobrań349
Data aktualizacji27 wrz 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Majesty: Fantasy Kingdom Sim ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)