bEatfSFx
Major Mayhem ikona

Major Mayhem10

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Major Mayhem to strzelanaka nawiązująca do klasycznych "celowniczków". Naszym zadaniem jako gracza jest jedynie eliminacja przeciwników przez odpowiednio szybkie celowanie i strzelanie do nich. Dzięki tak prostemu schematowi rozgrywki idealnie sprawdza się na ekranach dotykowych.

bEatfSFz

W Major Mayhem wcielamy się w rolę komandosa. Misje zleca nam sam prezydent. Ich przebieg jest zazwyczaj taki sam, eliminacja wszystkich przeciwników, ratunek cywili i dotarcie do końca planszy. Gra oferuje 4 różne tryby rozgrywki, odblokowujemy je za pomocą postępów w grze. Po każdej misji możemy ulepszyć nasz arsenał oraz zdolności.

Ponieważ gra jest darmowa, nie zabrakło w niej mikropłatności. Na szczęście choć same ulepszenia nie należą do tanich, to dodatkowe wydatki nie są konieczne by cieszyć się grą. Jak już było wspomniane, sterowanie bardzo dobrze sprawdza się na ekranach smartfonów. Nasze zadanie ogranicza się do szybkiego celowania oraz sprawnego unikania strzałów przeciwników. Refleks to nasza główna broń.

Komiksowa, pełna humoru grafika to kolejna zaleta tej produkcji. Całość uzupełnia bojowa muzyka. Major Mayhem to jedna z tych pozycji, które idealnie sprawdzają się na telefonie i tablecie. Wciągają na długie godziny i mobilizują do dalszej gry, odblokowywania kolejnych elementów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań99
Data aktualizacji17 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Major Mayhem ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEatfSGe
bEatfSGv