AndroidGryZręcznościoweMake It Rain: Love of Money
Make It Rain: Love of Money ikona

Make It Rain: Love of Money8.43

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Make it Rain: The Love of Money to prosta gra zręcznościowa należąca do gatunku rozpropagowanego przez produkcje przeglądarkowe. Dzięki bardzo szybko wykonywanej czynności (klikanie myszką, albo przesuwanie palca) i odpowiednio dobranej strategii pracuje na jak najlepszy wynik.

W tym przypadku gromadzenie surowców polega na ich wydawaniu. Make it Rain: The Love of Money opiera się na jak najszybszym szastaniu pieniędzmi. Gestem palca pozbywamy się kolejnych banknotów z niekończącej się puli. Zaczynamy od kwoty 1 USD ale wraz z kolejnymi ulepszeniami możemy ją zwiększyć.

Dodatkowe środki czerpiemy też zakupując bonusy. Zwiększają one naszą skarbonkę albo w skali sekundy, albo godzinowej. Co pewien czas możemy również liczyć na kontrolę FBI. Śledztwo przypomina zabawę w koło fortuny. W razie porażki musimy oddać część z pieniędzy. Cały sekret tkwi w tym, aby zapewnić sobie możliwie jak największy przychód. A ten jest naliczany jedynie podczas obecności w grze.

Niestety w Make it Rain: The Love of Money zabrakło integracji z usługą Google Play Gry. Tytuł dostępna jest za darmo, w płatnej ofercie możemy dokupić bonusy które zapewniają nam więcej pieniędzy. To jedna z tych gier, które uruchamia się na chwile, a potem spędza długie minuty na śrubowaniu wyników.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań161
Data aktualizacji2 lis 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Make It Rain: Love of Money ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)