bDTVhUwR
MakeMKV ikona

MakeMKV1.16.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MakeMKV to niewielki program przeznaczony do konwertowania filmów do formatu MKV. Aplikacja posiada też przydatne narzędzia do tworzenia kopii zapasowych całej zawartości płyt i omijania zabezpieczeń AACS, BD+. Program może również służyć jako serwer do obsługi strumieni wideo.

bDTVhUwT

Program MakeMKV konwertuje wszystkie rodzaje filmów AVCHD, DVD, HD DVD i Blu-ray do formatu MKV, zachowując przy tym najwyższą jakość obrazu i oryginalną ścieżkę audio HD. Oprócz tego zostaną zachowane wszystkie niezbędne dane o rozdziałach i metainformacje, w tym między innymi rodzaj audio i ścieżki językowe.

Proces konwertowania filmu do formatu MKV przebiega w trzech różnych etapach – zamontowanie płyty do napędu optycznego i odczytanie jego zawartości, edycja poszczególnych parametrów filmu i usuwanie zbędnych języków oraz sam przebieg konwersji danych, który może trwać nawet do kilkunastu minut w przypadku zgrywania filmu DVD.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
MakeMKV 1.16.3wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.74 oceny
Liczba pobrań4 103
Data aktualizacji19 mar 2021
Rozmiar pliku13.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
MakeMKV ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTVhUxy
bDTVhUxP