AndroidGryLogiczne i karcianeMaleficent Free Fall
Maleficent Free Fall ikona

Maleficent Free Fall9.36.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tytuł dla miłośników gatunku match-3 oparty o fabułę najnowszego filmu Disneya. W naszym kraju możemy go oglądać pod tytułem Czarownica.

Gra to nie tylko klasyczny match-3, to także wierna kopia poprzedniego tytułu Disneya Frozen Free Fall. Bardzo ciepłe przyjęcie przez graczy zaowocowało wydaniem Maleficent Free Fall. Naszym zadaniem jest przemierzanie mapy świata wykonując kolejne misje. Podczas podróży będą nam towarzyszyć różni bohaterowie z filmu. Każdy z nich posiada inne zdolności specjalne, które pomogą nam w osiągnięciu celu. Plansze to typowy bejeweled, łączymy minimum 3 takie same elementy w celu eliminacji pozostałych. W zadaniu pomagają zdolności specjalne.

Te niestety wymagają od nas sięgnięcia do portfela. Podobnie jednak jak w przywołanym już Frozen Free Fall, Maleficent pozwala na zabawę bez korzystania z mikropłatności. Nie zawsze będzie to łatwe, czasem niektóre plansze powtórzymy kilkukrotnie, zanim spełnimy postawione przed nami wymagania.

Raz będzie to zebranie odpowiedniej ilości punktów w określonym czasie, innym razem oczyszczenie konkretnego miejsca na planszy, bądź też zebranie specjalnych przedmiotów. Zabawę umila bardzo dobra oprawa graficzna oraz muzyczna. Jest to ten sam silnik co w przypadku Frozen Free Fall.

Gra dostępna jest za darmo, ceną za taki model są już wspomniane mikropłatności. Na szczęście gra nie jest od nich uzależniona. Jeżeli lubicie gatunek match-3, przy Maleficent Free Fall spędzicie miło czas.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDisney
Liczba pobrań768
Data aktualizacji15 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Maleficent Free Fall ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)