bDTZXRjF

Malwarebytes Anti-Ransomware0.9.17.661 Beta

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Malwarebytes Anti-Ransomware to bezpłatne narzędzie, która wykorzystuje zaawansowaną technologię w celu ochrony komputera przed przestępczym oprogramowaniem typu ransomware (np. CryptoLocker, CryptoWall czy CTBLocker).

bDTZXRjH

Zasada działania Malwarebytes Anti-Ransomware jest wyjątkowo nieskomplikowana, ale za to bardzo efektywna. Narzędzie monitoruje wszystkie procesy zachodzące w systemie operacyjnym Windows i zawartość dysku twardego w czasie rzeczywistym po to, by wykryć i zablokować ransomware, a następnie przenieść je do kwarantanny. W ten sposób program oferuje pełną ochronę komputera, a jednocześnie pozwala użytkownikowi na kontrolowanie podejrzanej zawartości.

Ransomware jest szczególnie niebezpieczne, bowiem po zainfekowaniu komputera oprogramowanie szyfruje dane użytkownika, które mogą zostać odblokowane zazwyczaj po uiszczeniu stosownej opłaty. Szczegółowe informacje na ten temat zostają opublikowane w specjalnej notatce, która pojawia się na komputerze po aktywowaniu przestępczego oprogramowania.

Malwarebytes Anti-Ransomware nie obciąża zasobów komputera i bezproblemowo współpracuje z głównym programem antywirusowym, stanowiąc jego uzupełnienie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Malwarebytes Anti-Ransomware 0.9.17.661 Betawersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.25 ocen
Liczba pobrań6 579
Data aktualizacji1 mar 2016
Rozmiar pliku36.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZXRkm
bDTZXRkD