bDYiGtmJ
Malwarebytes Browser Guard (dla Google Chrome) ikona

Malwarebytes Browser Guard (dla Google Chrome)2.2.21

Strona głównaWindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekMalwarebytes Browser Guard (dla Google Chrome)
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Malwarebytes Browser Guard to program dostępny w formie wtyczki do przeglądarki stron internetowych Google Chrome.

bDYiGtmL

Zwiększ swoje bezpieczeństwo w sieci

Po zainstalowaniu opisywanego dodatku będziemy mogli cieszyć się nawet czterokrotnie szybszym wczytywaniem stron internetowych. Wszystko dzięki temu, że Malwarebytes Browser Guard blokuje witryny sieciowe ze złośliwym oprogramowaniem, a także filtruje irytujące reklamy i inne niepożądane treści.

Chroń komputer przed złośliwym oprogramowaniem

Malwarebytes Browser Guard warto zainstalować również po to, by nie doprowadzić do zablokowania przeglądarki internetowej, a także zapewnić sobie większą prywatność w trakcie codziennego korzystania z sieci. Specjalny algorytm nie pozwala na wykrycie naszej aktywności, co skutkuje brakiem wyświetlania personalizowanych reklam wygenerowanych w oparciu o historię przeglądania.

Na tym jednak nie koniec, bo dzięki Malwarebytes Browser Guard nie pobierzemy na dysk twardy potencjalnie szkodliwych aplikacji, w tym pasków narzędzi z odnośnikami do witryn sieciowych zawierających wirusy.

Najważniejsze cechy:darmowa wtyczka do przeglądarki stron internetowych Google Chromezwiększa bezpieczeństwo użytkownika w trakcie korzystania z sieciblokuje strony internetowe zawierające złośliwe oprogramowaniefiltruje irytujące reklamyzapobiega wyświetlaniu wyskakujących okieneksprawia, że witryny sieciowej wczytują się nawet cztery razy szybciej

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań385
Data aktualizacji16 mar 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Malwarebytes Browser Guard (dla Google Chrome) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYiGtnq
bDYiGtnH