WindowsDomProgramy dla dzieciMały Malarz

Mały Malarz2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mały Malarz to prosty i darmowy program do rysowania oraz malowania, stworzony z myślą o dzieciach.

Aplikacja stworzona została przez Polaków jako alternatywa dla m.in. popularnego Tux Painta. Oferuje ona przyjazny maluchom interfejs graficzny, pozwalający im łatwo i wygodnie tworzyć ich własne arcydzieła. Do dyspozycji użytkownika pozostaje zestaw najpopularniejszych narzędzi ułatwiający rysowanie i malowanie gotowych kolorowanek. Wśród nich znajdziemy ołówek, bogaty zestaw pędzli, funkcje do rysowania linii, kształtów i nakładania tekstu, gumkę oraz kolorowe pieczątki. Ponadto Mały Malarz dysponuje opcją cofania zmian, przydatną w przypadku niepowodzenia, a także ciekawą funkcją do tworzenia kolorowanek z różnego typu kolorowych obrazów. Mały Malarz posiada wbudowaną przeglądarkę internetową dzięki której można pobrać dodatkowe kolorowanki do programu.

Oprogramowanie obsługuje formaty graficzne BMP, JPG, GIF i PNG. Aplikacja gotowa jest do użycia tuż po jej pobraniu, bez konieczności instalacji na komputerze. Główną jej wadą jest brak wbudowanych jakichkolwiek kolorowanek, wymagane jest ich uprzednie pobranie z Internetu. Gotowe prace można zapisać na dysku lub wydrukować bezpośrednio z poziomu programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.210 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań54 942
Data aktualizacji20 sie 2014
Rozmiar pliku3.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)