WindowsGryWyścigiManiaDrive 1.2

ManiaDrive 1.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ManiaDrive to klon słynnej i uwielbianej przez wielu gry Trackmania, gdzie oprócz widowiskowych wyścigów do czynienia mieliśmy z efektownymi piruetami i długimi, spektakularnymi skokami dokonywanymi przez startujące w grze bolidy. Niezwykła grywalność w połączeniu z wysokim realizmem powodowały, że Trackmania na długie godziny przykuwała do komputera.

Z podobną sytuacją spotykamy się w ManiaDrive. Gra posiada rewelacyjną ścieżkę dźwiękową, dobrą oprawę graficzną 3D i cechuje się wysokim stopniem naturalności przy prowadzeniu samochodu. Problem jedynie w tym, że skazani jesteśmy na siedzenie za kierownicą jednego modelu jakim jest czerwone Renault Clio ;-). Gra posiada 2 podstawowe tryby gry: Story Mode, gdzie na 12 dostępnych torach możemy szlifować swoje umiejętności kierowcy rajdowego oraz Internet Tracks, który oferuje 26 różnych tras przejazdowych. Zabawa w tym pierwszym polega na tym, że określony fragment toru należy przejechać w możliwie najkrótszym czasie i aby zakwalifikować się na kolejny tor, należy każdy wcześniejszy zaliczyć poniżej tzw. "gold time", wówczas otrzymujemy zielone światło do startu w następnym wyścigu na czas. Tryb Internet Tracks jest w zasadzie podobny do Story Mode lecz z tą różnicą, że nasze wyniki zapisywane są na stronie internetowej poświęconej grze. Pod tym względem autorzy gry również nie zawiedli, bo oprócz własnych wyników możemy sprawdzić aktualnie zajmowane miejsce, podejrzeć pozostałe rekordy naszych rywali, a także rekordy poszczególnych torów oraz ile czasu i ile razy podejmowaliśmy próby bicia najlepszych wyników. Trzecim dostępnym trybem jest Lan Multiplayer, dzięki któremu możemy cieszyć się z zabawy w sieci. Dla bardziej wymagających i zaciętych graczy autorzy przygotowali edytor tras, który pozwala na pełną realizację własnych pomysłów i koncepcji dotyczących wyglądu i przebiegu trasy.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
ProducentCQFD Corp.
Liczba pobrań30 734
Data aktualizacji16 cze 2006
Rozmiar pliku46.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)