MacOSNarzędziaInne narzędziaManicTime

ManicTime2.3

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ManicTime to program do śledzenia aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Mac. Z powodzeniem można go wykorzystać zarówno w domu, jak również w małych lub większych przedsiębiorstwach.

Za sprawą ManicTime będziemy monitorować aktywność użytkowników (czas pracy z danym programem, lista odwiedzonych stron internetowych, uruchomione aplikacje, itd.). Jednocześnie narzędzie może posłużyć również do pozyskania informacji na temat bezczynności danej osoby. Korzystając z programu w firmie otrzymamy wówczas znak, że dany pracownik nie znajduje się przy komputerze (bo np. wyszedł na przerwę).

Wszystkie informacje zebrane przez ManicTime są prezentowane w przejrzystej formie za pomocą wykresu graficznego. Dodatkowo można utworzyć raport aktywności wybranego użytkownika i zapisać go na przykład w programie Microsoft Excel. Może to okazać się niezwykle przydatne, kiedy chcemy dowiedzieć się, z jakiego programu najczęściej korzysta dziecko i ile czasu spędza przy komputerze.

ManicTime został skonstruowany tak, by wszystkie dane były przechowywane na lokalnym komputerze, co w praktyce oznacza, że nie wymaga połączenia z internetem i tak samo działa w trybie offline, jak i online.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentManicTime
Liczba pobrań93
Data aktualizacji28 cze 2022
Rozmiar pliku47.23 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)