WindowsNarzędziaInne narzędziaManjaro (obraz ISO)
Manjaro (obraz ISO) ikona

Manjaro (obraz ISO)23.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Manjaro to jedna z najpopularniejszych dystrybucji linuksowych, która stworzona została na bazie systemu Arch Linux. Jej największym atutem jest stabilność i lekkość działania, a także własnościowe repozytorium z oprogramowaniem.

Manjaro to dystrybucja godna polecenia dla mniej doświadczonych użytkowników lub osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z Linuksem. System ten jest intuicyjny, posiada graficzny instalator, potrafi automatycznie identyfikować sprzęt komputerowy i posiada spore możliwości personalizacji środowiska pracy do indywidualnych preferencji. Manjaro podobnie jak Arch Linux bazuje na zarządcy pakietów Pacman i dysponuje własnym repozytorium oprogramowania, w którym bez większego problemu znajdziemy najpopularniejsze aplikacje użytkowe oraz proste gry.

Dystrybucja Manjaro udostępniona została oficjalnie w 3 wersjach z środowiskami graficznymi Plasma, XFCE oraz Gnome.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań209
Data aktualizacji9 paź 2023
Rozmiar pliku4076.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Manjaro (obraz ISO) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)