bDUjhMth

MAQU - Image Resizer1.6

Strona głównaWindowsGrafikaAkcesoria graficzneMAQU - Image Resizer
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MAQU - Image Resizer to mała aplikacja, pozwalająca w prosty sposób konwertować i zmieniać rozmiar zdjęć w celu np. ich późniejszej publikacji w serwisach społecznościowych, na aukcjach internetowych itp.

bDUjhMtj

Program dysponuje bardzo prostym i czytelnym interfejsem użytkownika. Umożliwia szybkie przekonwertowanie wskazanych obrazów do plików w formatach JPG, PNG i BMP. Potrafi wczytywać zarówno pojedyncze pliki, jak również całe foldery z grafiką. Wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", która dodatkowo usprawnia pracę z narzędziem w przypadku dużej ilości plików. Opcjonalnie MAQU - Image Resizer oferuje także funkcję zmiany rozmiaru grafiki. Wystarczy jedynie wskazać tryb interpolacji oraz żądany rozmiar w pikselach, stosunek procentowy lub stałą wielkość proporcji oryginalnego obrazu.

Aplikacja MAQU - Image Resizer nie wymaga instalacji. Po pobraniu wystarczy jedynie wypakować z archiwum folder z programem. Pomimo braku polskiej wersji językowej jego obsługa z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
MAQU - Image Resizer 1.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.05 ocen
Producentlammar1987
Liczba pobrań6 620
Data aktualizacji15 paź 2010
Rozmiar pliku0.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUjhMtO
bDUjhMuf