WindowsGrafikaAkcesoria graficzneMAQU - Image Resizer

MAQU - Image Resizer1.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MAQU - Image Resizer to mała aplikacja, pozwalająca w prosty sposób konwertować i zmieniać rozmiar zdjęć w celu np. ich późniejszej publikacji w serwisach społecznościowych, na aukcjach internetowych itp.

Program dysponuje bardzo prostym i czytelnym interfejsem użytkownika. Umożliwia szybkie przekonwertowanie wskazanych obrazów do plików w formatach JPG, PNG i BMP. Potrafi wczytywać zarówno pojedyncze pliki, jak również całe foldery z grafiką. Wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", która dodatkowo usprawnia pracę z narzędziem w przypadku dużej ilości plików. Opcjonalnie MAQU - Image Resizer oferuje także funkcję zmiany rozmiaru grafiki. Wystarczy jedynie wskazać tryb interpolacji oraz żądany rozmiar w pikselach, stosunek procentowy lub stałą wielkość proporcji oryginalnego obrazu.

Aplikacja MAQU - Image Resizer nie wymaga instalacji. Po pobraniu wystarczy jedynie wypakować z archiwum folder z programem. Pomimo braku polskiej wersji językowej jego obsługa z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.05 ocen
Twoja ocena
Producentlammar1987
Liczba pobrań6 641
Data aktualizacji15 paź 2010
Rozmiar pliku0.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)