bEhYnDIR
Markdown Edit ikona

Markdown Edit1.35

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Markdown Edit to edytor języka znaczników do formatowania tekstów Markdown. Charakteryzuje się minimalistycznym interfejsem, dzięki któremu program adresowany jest nie tylko do doświadczonych odbiorców, ale także początkujących użytkowników.

bEhYnDIT

Z poziomu głównego okna programu Markdown Edit, podzielonego na dwie części, możemy wprowadzić tekst, który następnie zostanie skonwertowany na Markdown. Aplikacja pozwala także na importowanie dokumentów (np. Worda) w celu zinterpretowania ich treści. Niestety, ale nie ma opcji samodzielnego wpisywania tekstu w edytorze, ale wspomniane importowanie jest bardzo łatwe i szybkie, gdyż odbywa się za pomocą techniki "przeciągnij i upuść".

Markdown Edit oferuje możliwość dostosowania wyglądu do preferencji użytkownika, a także pozwala na utworzenie skrótów klawiaturowych, co zapewnia szybszą pracę w sytuacjach, gdy wielokrotnie wpisujemy te same znaki.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Markdown Edit 1.35wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMike Ward
Liczba pobrań259
Data aktualizacji7 paź 2018
Rozmiar pliku53.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Markdown Edit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhYnDJy
bEhYnDJP