WindowsProgramowanieNarzędzia pomocnicze dla webmasterówMarkdown Edit
Markdown Edit ikona

Markdown Edit1.35

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Markdown Edit to edytor języka znaczników do formatowania tekstów Markdown. Charakteryzuje się minimalistycznym interfejsem, dzięki któremu program adresowany jest nie tylko do doświadczonych odbiorców, ale także początkujących użytkowników.

Z poziomu głównego okna programu Markdown Edit, podzielonego na dwie części, możemy wprowadzić tekst, który następnie zostanie skonwertowany na Markdown. Aplikacja pozwala także na importowanie dokumentów (np. Worda) w celu zinterpretowania ich treści. Niestety, ale nie ma opcji samodzielnego wpisywania tekstu w edytorze, ale wspomniane importowanie jest bardzo łatwe i szybkie, gdyż odbywa się za pomocą techniki "przeciągnij i upuść".

Markdown Edit oferuje możliwość dostosowania wyglądu do preferencji użytkownika, a także pozwala na utworzenie skrótów klawiaturowych, co zapewnia szybszą pracę w sytuacjach, gdy wielokrotnie wpisujemy te same znaki.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMike Ward
Liczba pobrań273
Data aktualizacji7 paź 2018
Rozmiar pliku54.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Markdown Edit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)