bDXIOsOJ
MarkdownPad Free ikona

MarkdownPad Free2.5.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MarkdownPad Free to bezpłatna edycja narzędzia dedykowanego webmasterom i osobom, które prowadzą własną stronę internetową, blog itp. Z jego pomocą szybko oraz wygodnie przekonwertujemy zwykły tekst na tekst sformatowany w coraz popularniejszym języku Markdown.

bDXIOsOL

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i pomimo nieco ograniczonej w porównaniu do innych edytorów funkcjonalności, daje użytkownikowi możliwość sprawnego, oraz co istotne, wygodnego formatowania dowolnego tekstu z użyciem znaczników języka Markdown, który często wykorzystywany jest na stronach WWW. Edytor MarkdownPad potrafi wykonywać podstawowe formatowanie tekstu (pogrubienie, kursywa itp.), a także zawierać w nim cytaty, bloki z kodem, nagłówki oraz listy, hiperłącza i grafikę. Program ponadto oferuje funkcje sprawdzania pisowni, numerowania wierszy, zliczania wpisanych słów czy synchronizacji pasków przewijania.

Interfejs MarkdownPad podzielony został na dwie części, w których odpowiednio wprowadzamy tekst i znaczniki oraz w czasie rzeczywistym możemy podglądać efekty naszej pracy. Dzięki wsparciu skrótów klawiszowych formatowanie projektu dodatkowo przebiega dużo sprawniej i szybciej. W ustawieniach edytora definiować możemy style wykorzystywane podczas formatowania, kolorystykę interfejsu itp.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
MarkdownPad Free 2.5.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Liczba pobrań715
Data aktualizacji29 gru 2014
Rozmiar pliku36.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MarkdownPad Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXIOsPq
bDXIOsPH