bDUclQeZ
Master PDF Editor ikona

Master PDF Editor5.7.40

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Master PDF Editor to proste w obsłudze i wieloplatformowe narzędzie do tworzenia oraz edycji dokumentów w formacie PDF i XPS, będące ciekawą alternatywą dla oprogramowania Adobe Acrobat.

bDUclQfb

Oferuje ono zestaw funkcji, które pozwalają nawet niedoświadczonemu użytkownikowi na sprawne kreowanie różnego rodzaju dokumentów. Z ich pomocą dodamy do projektu nie tyle tekst, co również grafikę, linki oraz komentarze, a także takie interaktywne składniki jak pola tekstowe, pola wyboru czy listy z opcjami. Dla każdego z tych elementów możemy definiować wiele parametrów, tj. rozmiar, kolor, czy mają one być uwzględniane podczas wydruku itp.

Master PDF Editor z powodzeniem wykorzystywany może być do konwersji dokumentów pomiędzy formatami PDF i XPS. Program umożliwia również eksport wybranych stron do plików graficznych (BMP, JEPG, PNG, TIFF) oraz zabezpieczanie plików PDF 128-bitowym algorytmem szyfrującym.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu dodaje do tworzonych dokumentów PDF niewielki znak wodny.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Master PDF Editor 5.7.40wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.38 ocen
Liczba pobrań83 728
Data aktualizacji16 mar 2021
Rozmiar pliku42.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Master PDF Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUclQfG
bDUclQfX