Masz smartfon Xiaomi? Zrób zdjęcie – wygraj wyjazd do Barcelony i premierowe urządzenie

Xiaomi szuka chętnych do kolejnej edycji Mi Explorers (depositphotos)
Xiaomi szuka chętnych do kolejnej edycji Mi Explorers (depositphotos)
Oskar Ziomek

24.01.2019 13:22, aktual.: 24.01.2019 14:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Xiaomi proponuje ciekawą akcję w ramach programu Mi Explorers. Producent chce wybrać kolejnych 20 fanów marki z całej Europy i podziękować im za zaangażowanie, wysyłając pod koniec lutego na targi Mobile World Congress do Barcelony. Wybrańcy spędzą w Hiszpanii 4 dni, gdzie będą mogli uczestniczyć między innymi w premierze nowego urządzenia Xiaomi. Jak zostaliśmy zapewnieni, po prezentacji każdy uczestnik otrzyma takie urządzenie do testów, a po zakończeniu działań nie będzie go musiał oddawać. To kolejna tego typu akcja po podobnym konkursie zorganizowanym w grudniu ubiegłego roku.

W konkursie może wziąć udział każdy posiadacz smartfona Xiaomi, który zechce do 27 stycznia do godziny 23.59 wysłać swoje zgłoszenie. Podaj wymagane informacje na tej stronie, prześlij swoje najlepsze zdjęcie zrobione telefonem Xiaomi i powiedz nam, dlaczego to właśnie Ty powinieneś być naszym następnym odkrywcą Mi – czytamy w informacjach o konkursie. Producent wybierze 20 zwycięzców, kierując się różnymi kryteriami, w tym umiejętnościami fotograficznymi i chęcią współpracy z organizatorem. O szczegółach można przeczytać na stronie konkursu oraz w regulaminie.

Xiaomi wybierze 20 szczęśliwców, którzy pojadą na targi MWC do Barcelony.
Xiaomi wybierze 20 szczęśliwców, którzy pojadą na targi MWC do Barcelony.

Podobnie jak w przypadku innych akcji skierowanych do użytkowników w ramach programu Mi Explorers, także tym razem konkurs kierowany jest przede wszystkim do fanów marki chętnie udzielających się na oficjalnym forum. Uczestnicy muszą być osobami pełnoletnimi, które sprawnie posługują się językiem angielskim.

Możliwość uczestnictwa w targach MWC w Barcelonie to z technicznego punktu widzenia tylko jedna z nagród. W kontekście wyjazdu, Xiaomi opłaci także bilet lotniczy z dowolnego miasta do Barcelony, 3 noclegi w pokoju dwuosobowym w Hiszpanii oraz 4-dniowe ubezpieczenie. Opłaty wizowe, podatki miejskie, dodatkowe posiłki (poza śniadaniem) oraz inne koszty trzeba już będzie jednak pokryć we własnym zakresie.

Jak wspomniano wcześniej, zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 27 stycznia włącznie. Co ciekawe, zwycięzcy zostaną wyłonieni bardzo szybko, bo już na drugi dzień Xiaomi skontaktuje się z wybranymi osobami poprzez wiadomość e-mail. Warto dodać, że wzięcie udziału w konkursie jest także jednoznaczne z wyrażeniem zgody na późniejsze podpisanie umowy o poufności (NDA). Tegoroczne targi MWC w Barcelonie trwają trwają od 23 do 26 lutego.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)