Max 2 1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Max 2 jest rozbudowaną grą platformową 2D z dużym naciskiem na elementy zręcznościowe i z nieco mniejszym na elementy logiczne. Zasada jest prosta - pokonując kolejne poziomy należy zabijać coraz to wprawniejszych w polowaniu na Ciebie wrogów. Samą przeszkodą nie są oczywiście tylko wrogowie, na drodze do zwycięstwa stanie wiele przeszkód wszelkiego rodzaju - od przesuwających Maxa platform, przez odskocznie aż po platformy elektryczne, nie dość, że porażające co jakiś czas, to jeszcze uniemożliwiające skoki. Nie można także zapomnieć o tak kluczowym elemencie gry jakim jest zbieranie pieniędzy, jak się później okaże duża ilość gotówki jest prawie że niezbędna do ukończenia gry, a już na pewno do odkrycia sekretów.

Wszystkie elementy ruchome gry (czyli gracz, przeciwnicy itd.) są to wysokiej jakości 256-cio kolorowe bitmapy z dopracowaną animacją. Reszta elementów gry powstała z wygenerowanych w wysokiej rozdzielczości tekstur. Tak więc wszelkiego rodzaju tła, platformy itd. to ładne obrazki w 17 mln. kolorów. Następna kwestia to muzyka, która pomimo tego, że składa się wyłącznie z plików midi, jest utrzymana na przyzwoitym poziomie i na pewno dobrze uzupełnia samą grę. Dźwięki także dorównują jakością reszcie, praktycznie wszystko posiada w grze swój odgłos: rykoszety, trafieni przeciwnicy, eksplozje itd. Gra jest bardzo grywalna, o czym na pewno przekonacie się bardzo szybko!

Udostępnij
Max 2 1.0 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Liczba pobrań15 261
Data aktualizacji31 maj 2003
Rozmiar pliku2.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)