WindowsArchiwumProgramy archiwalneMax 2 1.0

Max 2 1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Max 2 jest rozbudowaną grą platformową 2D z dużym naciskiem na elementy zręcznościowe i z nieco mniejszym na elementy logiczne. Zasada jest prosta - pokonując kolejne poziomy należy zabijać coraz to wprawniejszych w polowaniu na Ciebie wrogów. Samą przeszkodą nie są oczywiście tylko wrogowie, na drodze do zwycięstwa stanie wiele przeszkód wszelkiego rodzaju - od przesuwających Maxa platform, przez odskocznie aż po platformy elektryczne, nie dość, że porażające co jakiś czas, to jeszcze uniemożliwiające skoki. Nie można także zapomnieć o tak kluczowym elemencie gry jakim jest zbieranie pieniędzy, jak się później okaże duża ilość gotówki jest prawie że niezbędna do ukończenia gry, a już na pewno do odkrycia sekretów.

Wszystkie elementy ruchome gry (czyli gracz, przeciwnicy itd.) są to wysokiej jakości 256-cio kolorowe bitmapy z dopracowaną animacją. Reszta elementów gry powstała z wygenerowanych w wysokiej rozdzielczości tekstur. Tak więc wszelkiego rodzaju tła, platformy itd. to ładne obrazki w 17 mln. kolorów. Następna kwestia to muzyka, która pomimo tego, że składa się wyłącznie z plików midi, jest utrzymana na przyzwoitym poziomie i na pewno dobrze uzupełnia samą grę. Dźwięki także dorównują jakością reszcie, praktycznie wszystko posiada w grze swój odgłos: rykoszety, trafieni przeciwnicy, eksplozje itd. Gra jest bardzo grywalna, o czym na pewno przekonacie się bardzo szybko!

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań15 263
Data aktualizacji31 maj 2003
Rozmiar pliku2.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)