bDTYtHAR

Mayhem Triple

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mayhem Triple to niesamowicie szczegółowa dwuwymiarowa strzelanka, która poziom dopracowania zawdzięcza ponad dekadzie prac nad kodem gry. Najemnik Mig Carter budzi się pewnego dnia w świecie w obliczu apokalipsy. Ludzkość zagrożona jest przez inwazję żarłocznych królików z kosmosu i tylko on jest w stanie stawić im czoła. Łapie podręczne pistolety i rusza przed siebie, wcale nie zważając na niebezpieczeństwa.

bDTYtHAT

Bohater jest niczym kultowy Max Payne, tylko w 2D. Doskonale zna się na broni oraz potrafi robić efektowne uniki w powietrzu. Przydaje się też możliwość odbijania się od ścian, bo w dziele tym sporo elementów platformowych. Przede wszystkim chodzi tu jednak o eliminację zającopodobnych obcych, małych i także ogromnych. Z wrogów wypadają monety, za które kupujemy potem nowe narzędzia zniszczenia u handlarza.

Jak na stylistykę retro, Mayhem Triple niejednokrotnie zaskakuje. Budynki się walą, Mig może odstrzeliwać elementy otoczenia, przeciwnicy rozpadają się na kawałki, szybko naszym śladem podąży niemały królik, a potem pojawi się nawet nawiązanie do Tetrisa. Cały czas coś się dzieje, heros z czasem zyskuje więcej życia plus potężne bronie. Tych przetestujecie tu ponad 20 sztuk na przestrzeni różnorodnych i obszernych etapów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentDustin Gunn
Liczba pobrań118
Data aktualizacji15 sty 2016
Rozmiar pliku23.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTYtHBy
bDTYtHBP