bDYsHNed

mAz

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zawiła, trójwymiarowa podróż po zagmatwanych i pokrętnych labiryntach, gdzie mroczny klimat otoczenia zderza się z sympatyczną postacią małego ufoka, w którego postać wcielamy się w grze.

bDYsHNef

Naszym głównym zadaniem jest odnalezienie w gąszczu ścieżek prowadzących zazwyczaj donikąd, tej właściwej kierującej do upragnionego statku, którym przelecimy do następnego, jeszcze bardziej zakręconego układu. Zanim to jednak się stanie należy zebrać wszystkie pierścienie z planszy pamiętając, że w jednym z nich ukryty jest klucz, dzięki któremu będziemy mogli dostać się do pojazdu.

mAz posiada proste i łatwe do opanowania zasady, dodatkowo wyrabia pamięć, orientację w terenie i zmusza do logicznego myślenia przez co doskonale nadaje się dla graczy w każdym wieku.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
mAz nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.38 ocen
ProducentFemtogames
Liczba pobrań3 303
Data aktualizacji5 lis 2010
Rozmiar pliku41.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYsHNeK
bDYsHNfb