iOSDomBankowość i inwestycjemBank
mBank ikona

mBank3.69.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

mBank PL jest aplikacją służącą do obsługi bankowości mobilnej. Dzięki niej w łatwy sposób można sprawdzić stan swojego konta, wykonać przelew lub zablokować dostęp do niego.

Aby zacząć korzystać z aplikacji, należy podpiąć telefon do konta. W tym celu, po zalogowaniu się do pełnej wersji serwisu mBank, w ustawieniach trzeba dodać urządzenie i dokonać autoryzacji ze smartfonem. Podczas autoryzacji serwis prosi o utworzenie kodu PIN, który będzie służył do logowania się do konta.

Dużo wygodniejszą możliwością dostępną w wersji aplikacji dla iOS-a jest jednak logowanie dzięki Touch ID, czyli z wykorzystaniem linii papilarnych.

Niestety zabrakło w aplikacji popularnego trybu demo. Nie da się przekonać o jej możliwościach nie będąc klientem mBanku. Aplikacja zapewnia nam dostęp do naszego konta i rachunków. Pozwala w szybki sposób wykonywać przelewy czy też doładowywać konta GSM. Bardzo dobrze zaprojektowany interfejs sprawia, że operacje finansowe są intuicyjne i wygodne. Nie zabrakło również możliwości wyszukiwania bankomatów, placówek i miejsc z promocjami mOkazja .

W ustawieniach da się zmienić kod PIN oraz zablokować kanały dostępu i odłączyć urządzenie.

Aplikacja mBank to obecnie jedna z najlepszych aplikacji bankowych na rynku. Znacząco ułatwia korzystanie z naszego konta. Dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentmBank S.A.
Liczba pobrań462
Data aktualizacji4 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
mBank ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)