WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDMC Burner
MC Burner ikona

MC Burner2.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MC Burner to darmowy i oferujący podstawową funkcjonalność program do nagrywania różnego rodzaju kompilacji na płyty CD/DVD. Pozwala on na łatwe wypalenie nośnika zawierającego dane, muzykę oraz filmy, a także pliki z obrazów dysku ISO, CUE lub IMG.

Narzędzie wyposażone zostało w funkcjonalność, która umożliwia nagrywanie standardowych kompilacji z danymi, płyt Audio-CD z muzyką oraz Video-DVD kompatybilnych z większością ogólnodostępnych urządzeń. Ponadto dysponuje on modułami, z pomocą których stworzymy obraz płyty CD/DVD, nagramy go na nośnik i skopiujemy w locie dane z jednej płyty na inną.

MC Burner obsługuje większość płyt dostępnych w sprzedaży, w tym również nośników wielokrotnego zapisu, umożliwiając przy tym tworzenie kompilacji multisesyjnych. Z jego poziomu uzyskamy także dostęp do szczegółowych informacji na temat zamontowanego w komputerze napędu optycznego (m.in. rozmiar bufora, prędkość zapisu/odczytu oraz typu obsługiwanych płyt CD/DVD).

Program dostępny jest w angielskiej wersji językowej, jednak dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi graficznemu jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 376
Data aktualizacji17 lut 2016
Rozmiar pliku2.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MC Burner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)