bEJGKNsR

McAfee Cloud AV0.5.269.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

McAfee Cloud AV to zupełnie darmowe oprogramowanie antywirusowe, które chroni użytkownika dzięki możliwościom chmury. Program zabezpiecza system przed wirusami, trojanami, robakami, a także szkodnikami innego typu.

bEJGKNsT

Aplikacja jest bardzo prosta, choć to właśnie cel, jaki postawili sobie jej twórcy. Instalacja ogranicza się do zatwierdzenia lokalizacji – program następnie sam pobiera wszystkie pliki i rozpoczyna swoją pracę. Antywirus działa dzięki chmurze internetowej producenta, wymienia z nią dane, co pozwala na skanowanie plików i uruchamianych aplikacji. Zaletą tego rozwiązania jest niewielki wpływ na wydajność komputera: ten ma działać cały czas sprawnie.

Program jest udostępniany za darmo, aktualnie trwają testy wersji beta, aplikacja może się więc zachowywać niestabilnie i powodować najróżniejsze problemy.

Udostępnij
McAfee Cloud AV 0.5.269.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.05 ocen
Twoja ocena:
ProducentMcAfee, Inc.
Liczba pobrań8 445
Data aktualizacji20 sie 2015
Rozmiar pliku1.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJGKNtP