bEhZdkyd
MCShield ikona

MCShield3.0.5.28

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

MCShield to zaawansowane, a zarazem darmowe narzędzie, które chroni komputer przed infekcją szkodliwymi komponentami rozpowszechnianymi za pośrednictwem przenośnych magazynów danych USB. Program potrafi zabezpieczyć system Windows przed malware ulokowanym na pendrive'ach, smartfonach, aparatach cyfrowych i innych nośnikach danych podłączanych do komputera za pośrednictwem portu USB.

bEhZdkyf

Oprogramowanie bazuje na potężnym silniku heurystycznym, pozwalającym wykrywać i usuwać szkodniki w czasie rzeczywistym. Automatycznie wykrywa podłączone do komputera nośniki danych, przeprowadza ich dokładną analizę i w razie wykrycia malware neutralizuje je. MCShield wyposażony został w 2 tryby pracy, w pełni automatyczny dla początkujących użytkowników oraz interaktywny, pozwalający podejmować nam decyzje w razie wykrycia szkodnika i kierowany do bardziej doświadczonych odbiorców.

Pozostałe funkcje narzędzia to mechanizm automatycznych aktualizacji baz sygnatur oraz możliwość tworzenia kopii zapasowych wszystkich usuwanych plików. MCShield ceniony jest przez użytkowników za swoją skuteczność, szybkość działania oraz niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
MCShield 3.0.5.28wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.69 ocen
ProducentMyCity
Liczba pobrań4 133
Data aktualizacji14 kwi 2014
Rozmiar pliku2.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MCShield ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhZdkyK
bEhZdkzb