WindowsGrafikaNarzędzia dla fotografówMedia Pro SE
Media Pro SE ikona

Media Pro SE2.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Media Pro SE to druga wersja (Second Edition) świetnego programu do katalogowania naprawdę dużych bibliotek zdjęć i filmów. W programie można skorzystać z tego samego silnika renderującego podgląd zdjęć, co w Capture One Pro.

Media Pro jest intuicyjny, ale daje ogromne możliwości w kwestii utrzymywania należytego porządku w kolekcji zdjęć i filmów, nawet jeśli jest przechowywana na wielu dyskach. Program daje także możliwość zbierania zdjęć w kolekcje niezależnie od folderów, oznaczania ich kolorowymi etykietami, słowami kluczowymi (osoby, obiekty, miejsca i tym podobne), oceniania i przeglądania metadanych plików.

Program pozwala przeglądać zdjęcia na wiele sposobów, w tym jako lista, miniatury, pokaz slajdów i na pełnym ekranie. By znaleźć odpowiednie zdjęcia można skorzystać z wyszukiwarki.

Media Pro SE ma także podstawowe możliwości edycji obrazów, dzięki czemu szybko można przygotować serię do wstępnej publikacji. Program nie zastąpi narzędzi do wywoływania RAW-ów, ale pozwala poprawić poziomy, kadr czy usunąć szum.

Media Pro SE może automatycznie importować media z podłączonych do komputera aparatów. W bibliotece można przechowywać nie tylko zdjęcia i filmy, ale też pliki dźwiękowe, ilustracje wektorowe, publikacje cyfrowe, dokumenty, fonty i pliki stron internetowych. Dzięki temu program przyda się nie tylko fotografom i filmowcom, ale też osobom pracującym w branży DTP i projektantom stron.

Wersja próbna Media Pro SE działa przez 30 dni.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPhase One
Liczba pobrań226
Data aktualizacji9 cze 2016
Rozmiar pliku137.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Media Pro SE ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)