MediaFire ikona

MediaFire4.2.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MediaFire to oficjalna apliakcja do obsługi dysku internetowego o tej samej nazwie. Dzięki niej możliwe jest korzystanie z funkcji chmury MediaFire.com wprost ze smartfonu lub tabletu z systemem Android: umożliwia przeglądanie zawartych na dysku danych, ich pobieranie, a także przeprowadzanie automatycznej kopii zapasowej zdjęć wykonywanych przy użyciu urządzenia mobilnego.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacja wymaga zalogowania do konta w serwisie MediaFire, możliwe jest również utworzenie zupełnie nowego konta z jej poziomu. Po zalogowaniu użytkownik otrzymuje dostęp do danych zgromadzonych na jego koncie (bezpłatne konto przewiduje możliwość umieszczenia do 50 GB danych). Ekran główny wyświetla wszystkie foldery i pliki, umożliwia następujące operacje na nich: oznaczanie jako pliki prywatne, udostępnianie poprzez systemowy mechanizm udostępniania, zmianę nazwy, przenoszenie, kopiowanie, a także usuwanie. Ponadto użytkownik może tworzyć zupełnie nowe foldery, a także wysyłać zdjęcia i nagrania wideo z urządzenia mobilnego do chmury.

Aplikacja posiada własną, prostą ale skuteczną wyszukiwarkę plików. Opcje pozwalają na sprawdzenie ilości dostępnej przestrzeni dyskowej, a także włączenie automatycznej kopii zapasowej: po jej aktywacji wszystkie nowe zdjęcia i nagrania będą automatycznie wysyłane do chmury. Użytkownik może zastrzec wysyłanie tylko przy połączeniu do sieci Wi-Fi. Aplikacja podobnie jak podstawowe konto w usłudze MediaFire jest darmowa, niestety nie posiada interfejsu w języku polskim.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMediaFire
Liczba pobrań554
Data aktualizacji1 wrz 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
MediaFire ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)