WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówMediaGet
MediaGet ikona

MediaGet3.01.4119

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MediaGet to cieszący się coraz większym uznaniem wśród użytkowników na całym świecie program, służący do pobierania różnego rodzaju oprogramowania, gier i multimediów za pośrednictwem sieci BitTorrent.

Program wyposażony został w prosty, a jednocześnie dopracowany i wygodny w użyciu interfejs graficzny. Ważnym jego elementem jest wbudowana wyszukiwarka torrentów, która ułatwia wyszukiwanie interesujących użytkownika danych i obejmuje swoim działaniem kilka najpopularniejszych serwisów z torrentami. Po kliknięciu na wybraną pozycję listy wyników wyszukiwania wyświetlane są informacje o plikach, do których odniesienie zawiera torrent.

Wszelakie pobrane przez MediaGet pliki umieszczane są w specjalnej bibliotece ("mediatece"), gdzie znaleźć je można w odpowiadających im kategoriach (muzyka, filmy, programy, gry). Użytkownik może wybrane pliki dowolnie przenosić pomiędzy kategoriami. Nie zabrakło również wbudowanego odtwarzacza multimedialnego pozwalającego na odtwarzanie muzyki i filmów z dysku komputera, jak również tych, które do nie zostały jeszcze do końca pobrane.

Podobnie jak większość konkurencyjnych narzędzi tego typu, także MediaGet oferuje możliwość definiowania szybkości pobierania i wysyłania danych, maksymalnej liczby połączeń ogółem oraz w odniesieniu do pojedynczego torrentu. Program obsługuje serwery proxy, a także co istotne pozwala na realizowanie bezpiecznych połączeń poprzez VPN (funkcja ta niestety wymaga wykupu specjalnego vouchera). Zaletą MediaGet jest znikome zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.915 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań37 451
Data aktualizacji17 lis 2021
Rozmiar pliku2.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MediaGet ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)