Medieval Clash1.1

WindowsGryStrategiczneMedieval Clash
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Medieval Clash to prosta gra strategiczna, która potrafi wciągnąć na długie godziny. Wcielamy się w postać władcy kierującego produkcją jednostek i umocnień zamku. Rywalizujemy z komputerowym przeciwnikiem o surowiec znajdujący się na przedpolu naszych włości - drzewa. To one zbierane przez naszych robotników pozwalają na zakup wojska, maszyn oblężniczych i umocnień.

Uproszczona grafika nie umniejsza przyjemności płynącej z gry. Proste logiczne zależności między poszczególnymi jednostkami zbrojnymi pozwalają na stosowanie techniki 'w kupie siła' (popularny rush) lub wystawienia doborowej konnicy - zależnie od posunięć wroga. Ciekawe podejście do problemu spotkań (przedpole jest całkowicie liniowe), dobrze opisane w pomocy charakterystyki jednostek i dobór poziomów trudności pozwalają na wielokrotne podchodzenie do gry. Gra jest całkowicie w języku angielskim. Intuicyjny i uproszczony interfejs nie utrudniają jednak gry w wypadku nieznajomości tego języka.

Udostępnij
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKarel Pool
Liczba pobrań29 018
Data aktualizacji21 sty 2005
Rozmiar pliku0.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)