WindowsGryStrategiczneMedieval Clash

Medieval Clash1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Medieval Clash to prosta gra strategiczna, która potrafi wciągnąć na długie godziny. Wcielamy się w postać władcy kierującego produkcją jednostek i umocnień zamku. Rywalizujemy z komputerowym przeciwnikiem o surowiec znajdujący się na przedpolu naszych włości - drzewa. To one zbierane przez naszych robotników pozwalają na zakup wojska, maszyn oblężniczych i umocnień.

Uproszczona grafika nie umniejsza przyjemności płynącej z gry. Proste logiczne zależności między poszczególnymi jednostkami zbrojnymi pozwalają na stosowanie techniki 'w kupie siła' (popularny rush) lub wystawienia doborowej konnicy - zależnie od posunięć wroga. Ciekawe podejście do problemu spotkań (przedpole jest całkowicie liniowe), dobrze opisane w pomocy charakterystyki jednostek i dobór poziomów trudności pozwalają na wielokrotne podchodzenie do gry. Gra jest całkowicie w języku angielskim. Intuicyjny i uproszczony interfejs nie utrudniają jednak gry w wypadku nieznajomości tego języka.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKarel Pool
Liczba pobrań29 027
Data aktualizacji21 sty 2005
Rozmiar pliku0.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)