WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoMeGUI
MeGUI ikona

MeGUI2913

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MeGUI to darmowa aplikacja przeznaczona do konwertowania materiałów wideo, która w rzeczywistości stanowi nakładkę graficzną dla innych aplikacji transkodujących dane multimedialne. meGUI jest w pełni kompatybilna z różnymi programami, w tym między innymi z Ffmpeg, DGIndex i MEncoder.

MeGUI został z początku zaprojektowany do zgrywania (rippowania) zawartości płyt DVD, ale dzięki bogatej funkcjonalności, umożliwia też wykonywanie innych zadań związanych z transkodowaniem. Pozwala on m.in. na konwertowanie plików multimedialnych do formatu zgodnego z MPEG-4 ASP (XviD), MPEG-4 AVC (x264), AAC, MP2, MP3, FLAC, Vorbis, AC3, a także do innych popularnych formatów wideo – MP4, MKV, AVI i M2TS.

Program idealnie nadaje się do transkodowania materiałów wideo w wysokiej jakości obrazu. Dotyczy to zarówno filmów HD jak i również Blu-ray. MeGUI posiada wbudowany specjalny moduł, za pomocą którego pobiera automatycznie wszystkie aktualizacje dla poszczególnych elementów programu i składników pakietu.

Program charakteryzuje się możliwością wykonywania wielu zadań transkodowania w jednakowym czasie, a także ogromną ilością dostępnych narzędzi, za pomocą których możemy dzielić i łączyć filmy, tworzyć rozdziały, a także muxować materiały wideo zapisane w różnych formatach (AVI, MP4, MKV, M2TS).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.517 ocen
Twoja ocena
ProducentBerrinam
Liczba pobrań14 988
Data aktualizacji20 sty 2020
Rozmiar pliku109.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MeGUI ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)