WindowsArchiwumProgramy archiwalneMemory Washer

Memory Washer7.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Memory Washer to program, który jak wskazuje zresztą jego nazwa służy do zwiększania ilości pamięci operacyjnej w komputerze (według informacji producenta nawet do 95 proc.).

Memory Washer znajduje, a następnie usuwa z systemu niestabilne i zbędne aplikacje oraz niepotrzebne pliki, poprawiając szybkość działania komputera, jego stabilność i wydajność. Użytkownik, po przeprowadzeniu wspomnianego procesu czyszczenia systemu, może liczyć na to, że nie zawiesi się on podczas pracy i nie ulegnie poważniejszej awarii.

Memory Washer przyśpiesza także proces uruchamiania systemu, umożliwiając wybranie programów, które mają zostać załadowane po włączeniu komputera. Dostępna jest ponadto opcja automatycznego oczyszczania pamięci, którą można skonfigurować wedle własnych preferencji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 063
Data aktualizacji13 lut 2013
Rozmiar pliku1.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)