Menedżer plików WinFile10.1.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Menedżer plików WinFile to oryginalne narzędzie do zarządzania plikami, które pojawiło się w latach 90 w pierwszych systemach z rodziny Windows i było wykorzystywane aż do Windowsa 3.11 i Windowsa NT 3.51 – by później w Windowsie 95 zostać zastąpionym przez Eksploratora plików.

Udostępniona tu wersja została uwolniona przez Microsoft i przystosowana do działania na współczesnych Windowsach – wersjach 7, 8.1 oraz 10, jej jedyną zależnością jest środowisko uruchomieniowe VS 2015 C++.

Program może i „trąci myszką” pod względem interfejsu użytkownika, ale zarazem jest wygodny. Pozwala na otworzenie w jednym oknie programu wielu okien z widokami zawartości dysków i katalogów, których ustawieniem możemy zarządzać za pomocą automatycznych funkcji ustawień.

WinFile oferuje oczywiście wszelkie oczekiwane od w tej klasie programów operacje na plikach, od ich kopiowania po archiwizację, pozwala zmodyfikować używane fonty, pasek narzędziowy i wymogi potwierdzeń.

Uwaga: w zakładce „inne wersje” bardziej sentymentalni użytkownicy mogą znaleźć wersję „oryginalną” WinFile, pozbawioną wielu ulepszeń wprowadzonych do programu w ciągu ostatnich 10 lat – to właściwie dokładnie to samo, co było na Windowsie NT.

Udostępnij
Menedżer plików WinFile 10.1.4.0wersja stabilna (32/64-bit)
Menedżer plików WinFileWinFile original_plus
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań702
Data aktualizacji30 sie 2021
Rozmiar pliku1.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)