WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweMenedżer plików WinFile

Menedżer plików WinFile10.1.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Menedżer plików WinFile to oryginalne narzędzie do zarządzania plikami, które pojawiło się w latach 90 w pierwszych systemach z rodziny Windows i było wykorzystywane aż do Windowsa 3.11 i Windowsa NT 3.51 – by później w Windowsie 95 zostać zastąpionym przez Eksploratora plików.

Udostępniona tu wersja została uwolniona przez Microsoft i przystosowana do działania na współczesnych Windowsach – wersjach 7, 8.1 oraz 10, jej jedyną zależnością jest środowisko uruchomieniowe VS 2015 C++.

Program może i „trąci myszką” pod względem interfejsu użytkownika, ale zarazem jest wygodny. Pozwala na otworzenie w jednym oknie programu wielu okien z widokami zawartości dysków i katalogów, których ustawieniem możemy zarządzać za pomocą automatycznych funkcji ustawień.

WinFile oferuje oczywiście wszelkie oczekiwane od w tej klasie programów operacje na plikach, od ich kopiowania po archiwizację, pozwala zmodyfikować używane fonty, pasek narzędziowy i wymogi potwierdzeń.

Uwaga: w zakładce „inne wersje” bardziej sentymentalni użytkownicy mogą znaleźć wersję „oryginalną” WinFile, pozbawioną wielu ulepszeń wprowadzonych do programu w ciągu ostatnich 10 lat – to właściwie dokładnie to samo, co było na Windowsie NT.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań737
Data aktualizacji30 sie 2021
Rozmiar pliku1.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)