WindowsArchiwumProgramy archiwalneMenedżer ucznia

Menedżer ucznia1.0.0.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Menedżer ucznia to program przeznaczony do zarządzania wszystkim co jest związane ze szkołą (podstawówka, gimnazjum, liceum ogólnokształcące). Dzięki niemu można prowadzić statystyki swoich ocen, przypominać o sprawdzianach, kartkówkach, spotkaniach itd. Wyróżniającą cechą programu jest obsługa średniej ważonej, a także możliwość zaszyfrowania pliku. W praktyce jedną z najbardziej przydatnych funkcji jest podręczny plan lekcji, dzięki któremu można się szybko spakować, i odpowiednio ustawić budzik. Dodatkowo aplikacji potrafi też generować statystyki z ładnym wykresem kołowym, dzięki któremu możemy bardzo intuicyjnie sprawdzić jakich ocen mamy najwięcej, z którego przedmiotu jesteśmy najlepsi itp.

Uwaga! 1. Program wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework 3.0 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań19 230
Data aktualizacji20 wrz 2007
Rozmiar pliku0.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)