WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweMention
Mention ikona

Mention1.0.29

zabezpiecz pobieranie

Mention to przydatna aplikacja, pozwalająca w wygodny sposób monitorować wiele najróżniejszych źródeł w poszukiwaniu cennych dla nas informacji. Program obsługuje m.in. portale informacyjne, serwisy społecznościowe, blogi internetowe oraz dowolne, inne strony internetowe.

Praca z aplikacją opiera się o tzw. wzmianki (mention), które wyszukiwane są we wszystkich zadeklarowanych źródłach danych, a następnie wyświetlane w formie przejrzystej listy. Znajdziemy na niej informacje pochodzące z blogów, facebooka, for internetowych, newsów publikowanych na łamach portali informacyjnych, twittera, a także odniesienia do grafiki, materiałów wideo oraz stron WWW. Użytkownik może kreować listy ulubionych pozycji na liście, a także usuwać te niechciane.

Mention oferuje funkcję powiadamiania o nowych wzmiankach za pośrednictwem poczty e-mail. Wyposażony on został także w autorską technologię, działającą na zasadzie filtra antyspamowego, która analizując np. usuwane przez użytkownika alerty o wzmiankach, potrafi automatycznie kasować podobne wpisy z listy w głównym oknie programu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.54 oceny
Twoja ocena
Producentmention
Liczba pobrań639
Data aktualizacji11 mar 2013
Rozmiar pliku19.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Mention ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)