bDYiCBCd
Messenger for Facebook ikona

Messenger for Facebook63.0

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Messenger for Facebook to dodatek kierowany do użytkowników facebookowego Messengera, który rozszerza możliwości przeglądarki Firefox o obsługę wspomnianego komunikatora.

bDYiCBCf

Rozszerzenie po zainstalowaniu widoczne jest w przeglądarce jako niewielka ikona, której kliknięcie uruchamia okno komunikatora. Oferuje ono identyczne funkcje co Messenger udostępniony na oficjalnej stronie serwisu społecznościowego Facebook. Umożliwia ono wygodną komunikację ze znajomymi bez konieczności otwierania w przeglądarce wspomnianego powyżej serwisu. Obsługa komunikatora odbywa się za pośrednictwem niewielkiego okna zawierającego listę kontaktów, historię rozmów i zestaw dodatkowych opcji.

Messenger for Facebook umożliwia prowadzenie standardowych rozmów tekstowych, jak również wykonywanie połączeń głosowych oraz wideo-czatów. Nie zabrakło również opcji transferu plików i zdjęć, korzystania z naklejek, animacji czy popularnych emoji. Do dyspozycji użytkownika oddano także opcje konfiguracji okna rozmowy z wybranym znajomym, powiadomień czy też wbudowanej wyszukiwarki lub historii udostępnianych plików.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentBaris Derin
Liczba pobrań1 486
Data aktualizacji18 gru 2017
Rozmiar pliku0.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Messenger for Facebook ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYiCBCK
bDYiCBDb