WindowsGrafikaModelowanie 3DmessiahStudio

messiahStudio6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

messiahStudio to innowacyjny i potężny pakiet oprogramowania do animacji i renderingu 3D, potrafiący funkcjonować jako samodzielne narzędzie lub wtyczka dla takich programów jak Maya, 3DMax, Lightwave czy Cinema 4D. Jego olbrzymie możliwości niejednokrotnie wykorzystywane były w filmach, produkcjach telewizyjnych, teledyskach i grach komputerowych.

Oprogramowanie oferuje wiele zaawansowanych mechanizmów modelowania i renderowania obiektów, jednocześnie zachowując dużą prostotę obsługi nawet dla niedoświadczonych jeszcze grafików. Na uwagę zasługują m.in. narzędzia do modelowania włosów, kontroli animacji z poziomu punktu, czy renderingu realistycznie prezentującego się szkła. messiahStudio z dużym powodzeniem wykorzystywany być może także do modelowania postaci i ich późniejszej animacji. W przypadku tego ostatniego nie sposób pominąć dużą dynamikę i elastyczność ruchów, która jest efektem zastosowania bardzo złożonych oraz zaawansowanych algorytmów.

Pomimo dużej liczby oferowanych funkcji oprogramowanie na tle konkurencji wyróżnia się dużą szybkością działania. messiahStudio wspiera nawet do 16 rdzeni procesora, umożliwiając odtwarzanie nawet rozbudowanych animacji w czasie rzeczywistym. Ponadto możliwe jest manipulowanie siatką postaci w każdej z klatek z osobna, a także tworzenie animacji 3D. Z kolei wbudowany renderer oferuje spore możliwości manipulacji światłem, tj. jego rozpraszania, załamywania i rozszczepiania.

Przy użyciu messiahStudio powstały animacje i efekty specjalne dla takich superprodukcji jak np. Ghost Rider, Into The Deep, Harry Potter, Hell Boy oraz Xmen.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań615
Data aktualizacji5 cze 2013
Rozmiar pliku40.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)