WindowsMultimediaKatalogowanie zasobów multimedialnychMetatogger
Metatogger ikona

Metatogger7.5.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
Obraz

Metatogger to narzędzie do edytowania tagów w plikach dźwiękowych. Za pomocą opisywanego narzędzia będziemy mogli uporządkować swoją bibliotekę utworów muzycznych zapisanych w formatach P3, FLAC, Ogg Vorbis, WMA i M4A.

Metatogger pozwoli nie tylko na dodanie tagów związanych z nazwą albumu, wykonawcą czy tytułem piosenki, ale także zmodyfikowanie już istniejących metadanych (często zdarza się, że nie odzwierciedlają one prawdziwej zawartości danego pliku dźwiękowego), jak również umożliwi skopiowanie i przeniesienie plików do wybranych folderów. Narzędzie bez problemu odnajdzie także duplikaty utworów, które usuniemy w mgnieniu oka.

Metatogger oferuje również możliwość pobierania tagów do posiadanych plików z ogromnej bazy danych zawierającej aż 1,5 miliona wpisów, dzięki czemu znajdziemy w niej informacje na temat najpopularniejszych artystów, jak i metadane mniej popularnych utworów. Na uwagę zasługuje także opcja ściągnięcia okładek do albumów i tekstów piosenek znajdujących się w kolekcji użytkownika.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań849
Data aktualizacji20 mar 2024
Rozmiar pliku120.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Metatogger ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)