WindowsMultimediaKatalogowanie zasobów multimedialnychMezzmo
Mezzmo ikona

Mezzmo6.0.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mezzmo to ciekawe połączenie organizera plików multimedialnych z serwerem multimediów DLNA (pełne wsparcie dla DLNA 1.5 i UPnP AV).

Takie zestawienie funkcjonalności daje możliwość zarówno zarządzania muzyką, filmami i zdjęciami na komputerze, ale również ich strumieniowego przesyłu i odtwarzania na telewizorze, kinie domowym, konsoli do gier i wielu innych urządzeniach obsługujących DNLA w sieci domowej. Dodatkowo Mezzmo oferuje opcje transkodowania w locie plików multimedialnych do formatów kompatybilnych z odbiornikami mediów sieciowych (korzysta z bibliotegi FFmpeg), ochrony rodzicielskiej, pozwalającej na ograniczenie dostępu do wybranych plików na wskazanych urządzeniach, a także zgrywania ścieżek dźwiękowych z dysków Audio CD oraz wypalania płyt CD i DVD z muzyką.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.56 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań34 321
Data aktualizacji17 lut 2020
Rozmiar pliku104.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Mezzmo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)