Mezzmo ikona

Mezzmo6.0.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mezzmo to ciekawe połączenie organizera plików multimedialnych z serwerem multimediów DLNA (pełne wsparcie dla DLNA 1.5 i UPnP AV).

Takie zestawienie funkcjonalności daje możliwość zarówno zarządzania muzyką, filmami i zdjęciami na komputerze, ale również ich strumieniowego przesyłu i odtwarzania na telewizorze, kinie domowym, konsoli do gier i wielu innych urządzeniach obsługujących DNLA w sieci domowej. Dodatkowo Mezzmo oferuje opcje transkodowania w locie plików multimedialnych do formatów kompatybilnych z odbiornikami mediów sieciowych (korzysta z bibliotegi FFmpeg), ochrony rodzicielskiej, pozwalającej na ograniczenie dostępu do wybranych plików na wskazanych urządzeniach, a także zgrywania ścieżek dźwiękowych z dysków Audio CD oraz wypalania płyt CD i DVD z muzyką.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.
Udostępnij
Mezzmo 6.0.2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.56 ocen
Liczba pobrań34 169
Data aktualizacji17 lut 2020
Rozmiar pliku104.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Mezzmo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)