MICASA ikona

MICASA1.31

AndroidAkcesoriaKalendarze i zadaniaMICASA
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MICASA to aplikacja, która pozwala tworzyć listę zadań domowych do wykonania i dzielenia się nimi np. z partnerem lub partnerką, z żoną lub z mężem, zamieniając obowiązki w rywalizację, w której wspólnie zdobywamy punkty.

Po zainstalowaniu, program poprosi nas o założenie konta. Do tego celu możemy wykorzystać adres e-mail lub konto na Facebooku. W kolejnym kroku wyświetli się nasz kod, który należy przekazać partnerce lub partnerowi korzystającym z aplikacji Micasa. Można też wpisać kod bliskiej nam osoby w swoim smartfonie. Ten krok jest niezbędny, aby sparować konta i wspólnie korzystać z możliwości programu Micasa.

Gdy sparujemy konta, na ekranie głównym wyświetli się krótkie podsumowanie zadań: tych, które wykonaliśmy i tych, o wykonanie których poprosił nas partner. W kolejnej zakładce aplikacji znajdziemy listę obowiązków domowych. Można oprzeć się na tej oferowanej domyślnie przez program, a także dodać swoje własne pozycje. Na liście znajdziemy np. wyniesienie śmieci, odkurzanie, mycie podłóg itp. Do każdego z zadań przypisana jest liczba punktów, a możemy zadanie oznaczyć jako wykonane samodzielnie lub skorzystać z opcji "Poproś partnera". W kolejnej zakładce znajdziemy podsumowanie obowiązków wykonanych przez każdą z osób oraz liczbę zdobytych punktów, a także historię wykonywanych prac domowych. Te dane pozwalają sprawdzić, który z partnerów pracuje za dwoje, a który się nie przemęcza i wprowadzić dobre zmiany w życiu pary.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.06 ocen
Twoja ocena
ProducentPerformante
Liczba pobrań562
Data aktualizacji20 lut 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
MICASA ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)