WindowsGrafikaTworzenie ikonMicroangelo Toolset

Microangelo Toolset6.10.0071

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bardzo wygodny zestaw narzędzi tworzenia, edycji i zarządzania ikonami i kursorami. W jego skład wchodzą aplikacje: Studio, Animator, Librarian, Explorer oraz On Display. Studio to rozbudowane narzędzie do tworzenia i edycji ikon. Umożliwia pracę w zasadzie na dowolnych rozmiarach, także z paletą kolorów true color. Animator umożliwia tworzenie animowanych kursorów (32x32) oraz ikonek (32x32 i 48x48). Librarian to rozbudowane narzędzie do przeglądania i zarządzania ikonkami różnych rodzajów. Explorer współpracuje z Librarianem w zakresie zarządzania ikonkami, umożliwia przeglądanie katalogów oraz operacje drag & drop. Ostatni element zestawu, On Display pozwala na dostosowywanie Pulpitu do naszych potrzeb poprzez umieszczanie ikonek w wybranych miejscach choćby w menu Start.

Uwaga ! 1. Aby zainstalować polską wersje językową należy przejść w programie do menu Help -> Language i wybrać język Polski.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań26 594
Data aktualizacji29 lis 2010
Rozmiar pliku11.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)