WindowsFirmaZarządzanie relacjami z klientami CRMMicrosoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM2011 5.00.9688

zabezpiecz pobieranie

Microsoft Dynamics CRM 2011 to w pełni zintegrowany system do zarządzania relacjami z klientami (CRM).

Aplikacja umożliwia tworzenie i wgląd w obraz relacji z klientem na wszystkich etapach, począwszy od momentu nawiązania relacji, przez sprzedaż, aż po późniejszą opiekę posprzedażną i pomoc. W skład pakietu wchodzą narzędzia wspomagające sprzedaż, marketing i wszystkie procesy związane z obsługą klienta. System został zintegrowany z programem Microsoft Office Outlook, współpracuje także z pozostałymi aplikacjami pakietu Office oraz Office SharePoint Server 2007. Wersja ewaluacyjna umożliwia przetestowanie wszystkich funkcji produktu przez 90 dni. Istnieje możliwość płynnego uaktualnienia do wersji pełnej z zachowaniem wszystkich danych (pod warunkiem, że uaktualnia się do równorzędnej lub bogatszej edycji funkcjonalnej).

W najnowszej wersji Dynamics CRM 2011 zapewniono integrację z WSS 3.0, zastąpiono starszy interfejs wstążką znaną z aplikacji pakietu Office, wprowadzono wsparcie dla LINQ, usług WCF o protokołu OData, poprawiono też możliwości sortowania i filtrowania danych na wzór opcji dostępnych w Excelu. Dodano nowe funkcje raportowania, poprawiono współpracę z programem Outlook, a nowego CRMa można teraz skalować nawet do 150 tys. równoczesnych użytkowników.

Uwaga!

  1. Klucz do wersji ewaluacyjnych znaleźć można na stronie producenta. Do wyboru są edycje Workgroup, Professional oraz Enterprise.
  1. Na tej samej stronie dostępna jest także wersja ewaluacyjna dla systemów x64.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań8 122
Data aktualizacji17 lut 2011
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)