iOSZdrowie i aktywnośćMonitorowanie aktywnościMicrosoft Health
Microsoft Health ikona

Microsoft Healthversion 1.3.21021.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Health to aplikacja dla osób chcących analizować swoje codzienne aktywności fizyczne, a także dla tych, którzy planują nieco popracować nad kondycją.

Aby korzystać z programu Microsoft Health, należy założyć konto Microsoft. Bez tego usługa nie zadziała, bo dane są na bieżąco zapisywane na naszym profilu i analizowane. Po zalogowaniu, podajemy informacje o aktualnej wadze oraz o wzroście, a na bazie tych danych aplikacja wyznacza dzienny cel w postaci liczby kroków do pokonania i kalorii do spalenia. Cele można zmienić ręcznie, dopasowując je do swojego planu dnia i możliwości treningowych. Dane są prezentowane w formie czytelnych wykresów, co ułatwia śledzenie własnych nawyków i ewentualne podnoszenie sobie poprzeczki.

W aplikacji są też dostępne ćwiczenia (wraz z zaleceniami treningowymi) oraz plany m.in. dla biegaczy i rowerzystów. Z Microsoft Health można zacząć przygodę z regularnymi treningami i zmienić styl życia na zdrowszy.

Za pomocą aplikacji Microsoft Health możemy też podłączyć jedną z opasek sportowych firmy, pierwszej lub drugiej generacji. Wtedy w programie pojawią się też dane dotyczące naszego snu i bardziej dokładne informacje o codziennych aktywnościach fizycznych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań79
Data aktualizacji1 lis 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Microsoft Health ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)