WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITNarzędzia diagnostyczne (dla specjalistów IT)Microsoft IPsec Diagnostic Tool

Microsoft IPsec Diagnostic Tool1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Narzędzie do identyfikacji typowych problemów w konfiguracji sieci, które w przypadku ich wykrycia sugeruje odpowiednie kroki zaradcze. IPsec Diagnostic Tool przeprowadza między innymi diagnostykę polis IPsec i logów dotyczących IPsec w celu określenia podłoża potencjalnych problemów z IPsec. Co więcej, analizuje też trace połączeń VPN, aktywność klienta NAP, Windows Firewall, aktualizacje GPO oraz zdarzenia związane z systemem oraz komponentami odpowiedzialnymi za obsługę sieci bezprzewodowych. Raport generowany przez narzędzie na podstawie logów zebranych w fazie analitycznej pozwala - jak zapewnia Microsoft - zdiagnozować wszelkie problemy z siecią.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 710
Data aktualizacji20 lip 2010
Rozmiar pliku2.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)