WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITNarzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)Microsoft Message Analyzer
Microsoft Message Analyzer ikona

Microsoft Message Analyzer4.0.7948.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Microsoft Message Analyzer to darmowy program, który umożliwia odczytywanie i przeprowadzanie analizy protokołów sieciowych i pozostałych informacji z logów systemowych oraz wydarzeń w systemie operacyjnym Windows.

Microsoft Message Analyzer pozwala na analizowanie wiadomości przy użyciu rozmaitych filtrów, umożliwiających dostosowanie działania aplikacji do własnych potrzeb. Narzędzie obsługuje pliki zapisane w formatach LOG i EXTX oraz TSV, CSV, OPN, CAP i wielu innych. Dostępna jest ponadto opcja otwierania wielu plików jednocześnie, przeszukiwania ich i segregowania, a także funkcja śledzenia wiadomości z dowolnego źródła.

Choć narzędzie Microsoft Message Analyzer zostało stworzone z myślą o doświadczonych odbiorcach, czyli przede wszystkim administratorach sieci komputerowych, może pochwalić się bardzo przejrzystym i łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika. Dzięki niemu wszystkie informacje dostarczane przez aplikację są wyświetlane w czytelny sposób.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań909
Data aktualizacji2 maj 2016
Rozmiar pliku64.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Microsoft Message Analyzer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)