Microsoft Message Analyzer ikona

Microsoft Message Analyzer4.0.7948.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Microsoft Message Analyzer to darmowy program, który umożliwia odczytywanie i przeprowadzanie analizy protokołów sieciowych i pozostałych informacji z logów systemowych oraz wydarzeń w systemie operacyjnym Windows.

Microsoft Message Analyzer pozwala na analizowanie wiadomości przy użyciu rozmaitych filtrów, umożliwiających dostosowanie działania aplikacji do własnych potrzeb. Narzędzie obsługuje pliki zapisane w formatach LOG i EXTX oraz TSV, CSV, OPN, CAP i wielu innych. Dostępna jest ponadto opcja otwierania wielu plików jednocześnie, przeszukiwania ich i segregowania, a także funkcja śledzenia wiadomości z dowolnego źródła.

Choć narzędzie Microsoft Message Analyzer zostało stworzone z myślą o doświadczonych odbiorcach, czyli przede wszystkim administratorach sieci komputerowych, może pochwalić się bardzo przejrzystym i łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika. Dzięki niemu wszystkie informacje dostarczane przez aplikację są wyświetlane w czytelny sposób.

Udostępnij
Microsoft Message Analyzer 4.0.7948.0wersja stabilna (32-bit)
Microsoft Message Analyzer 4.0.7948.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań710
Data aktualizacji2 maj 2016
Rozmiar pliku64.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Microsoft Message Analyzer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)