AndroidBiuro i firmaPakiety biuroweMicrosoft Office
Microsoft Office ikona

Microsoft Office

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Office to pakiet biurowy Microsoftu na Androida, który łączy w sobie funkcjonalność aplikacji Word, Excel oraz PowerPoint i dodatkowo oferuje kilka dodatkowych narzędzi. Użytkownik może stąd otwierać i edytować dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje pobierając bez pośrednio z konta OneDrive lub wgrywając lokalne pliki ze smartfonu.

Aplikacja ma czytelny interfejs, który podzielony jest na dwie główne części. Ekran startowy to swego rodzaju oś czasu, na której przypominana jest lista ostatnio używanych plików – podobnie, jak w przypadku Office'a 365 na desktopach. Tutaj jednak w jednym miejscu prezentowane są jednocześnie pliki z Worda, Excela oraz PowerPointa. Kliknięcie na dowolny dokument skutkuje jego otworzeniem.

Dodatkowe opcje można znaleźć w widoku Akcje. Stąd możliwe jest uruchomienie dodatkowych narzędzi, umożliwiających na przykład odczytywanie tekstu ze zdjęcia lub tabeli (OCR) czy konwertowanie zdjęć na pliki PDF. Wśród opcji można także znaleźć skaner kodów QR. Ustawienia w Microsoft Office na Androida pozwalają m.in. zdecydować, czy pliki mają być automatycznie synchronizowane z chmurą także wtedy, gdy smartfon jest poza zasięgiem Wi-Fi.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 450
Data aktualizacji13 kwi 2024
Rozmiar pliku0.58 MB
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Microsoft Office ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)