WindowsArchiwumProgramy archiwalneMicrosoft Publisher

Microsoft Publisher2007

zabezpiecz pobieranie

Office Publisher 2007 to aplikacja DTP umożliwiająca przygotowanie drukowanych czy publikowanych on-line dokumentów takich jak broszury, wizytówki, zaproszenia, dyplomy. Publisher wchodzi w skład pakietu Office 2007. W przeciwieństwie do zwykłego edytora tekstu udostępnia szereg narzędzi przydatnych podczas składu publikacji, np. łamanie tekstu, pracę z ramkami, linie prowadzące czy widok wielostronicowy. Visio posiada sporą galerię szablonów na start, więcej propozycji znaleźć można w witrynie Office Online. W wersji 2007 dodano funkcję Content Store, która umożliwia przechowywanie często używanych układów obiektów (rysunków, tekstu) i wklejanie ich w razie potrzeby bez konieczności ponownego wyszukiwania i projektowania.

Przed opublikowaniem dokumentu lub wysłaniem do firmy poligraficznej można także użyć ulepszonego narzędzia Design Checker, które pozwoli upewnić się co do poprawności dokumentu pod kątem jego publikacji. Wreszcie opcje zapisu oprócz formatu Publisher udostępniają także formaty PDF/XPS - chętniej wykorzystywane przez firmy poligraficzne.

Uwaga! Pakiet biurowy Microsoft Office 2007 (ani poszczególne aplikacje wchodzące w jego skład) nie jest już dostępny do pobrania. Zachęcamy do pobierania najnowszej wersji 2010 dostępnej w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań90 213
Data aktualizacji15 sty 2007
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)